Geldt de uitkering in het kader van de 'dag van de leraar' voor alle werknemers die onder de cao po vallen?

Alle werknemers ontvangen de uitkering 'dag van de leraar' (artikel 6.14c cao po), dus ook de conciërge en andere oop-ers. Het gaat om een bruto uitkering.

Trefwoorden