Is er sprake van een terugbetalingsverplichting als een medewerker, binnen 6 maanden na einde betaald ouderschapsverlof, bij ons uit dienst treedt?

Alleen wanneer een werknemer een betrekking aanvaardt bij een andere onderwijsinstelling die door de rijksoverheid wordt bekostigd, hoeft de werknemer niet terug te betalen (artikel 8.21, lid 5 cao po).