Is het al duidelijk of vanaf 1 januari 2020 het hoofdstuk voor het bijzonder onderwijs uit de cao primair onderwijs ook op het openbaar onderwijs van toepassing zal zijn?

Op grond van artikel 1.7, lid 2 cao primair onderwijs zullen bij de inwerkingtreding van de Wnra voor de werknemers in het openbaar onderwijs dezelfde arbeidsvoorwaarden en cao-bepalingen gelden als voor de werknemers in het bijzonder onderwijs.