Kun je ouderschapsverlof opschorten bij ziekte of zwangerschaps-en bevallingsverlof als het ouderschapsverlof al loopt?

Ja, dat is verplicht op grond van artikel 8.19 lid 9 CAO PO. 

cao paragraaf
8.2. Verlof