Mag ik een leraar aanstellen vanaf het moment dat de werkzaamheden starten (een week voor aanvang van het schooljaar?)

Ja, dat mag. Op een school kan al voor het einde van de schoolvakantie worden gewerkt.

Door het vervallen van artikel 6.12 cao po in de cao PO 2014-2015, kunt u een leraar aanstellen vanaf het moment dat zijn werkzaamheden aanvangen.