Mogen de werkdrukmiddelen (of een deel daarvan) opgespaard worden om in een ander schooljaar te kunnen uitgeven?

Het is mogelijk om de middelen niet geheel op te maken en mee te nemen naar een volgend jaar. De middelen dienen wel duidelijk verantwoord te worden en het moet duidelijk worden waarom de middelen niet geheel zijn verbruikt/ervoor gekozen is om de middelen deels mee te nemen naar een volgend jaar. De middelen kunnen dan in het komende schooljaar ingezet worden voor werkdruk (niet voor andere zaken). Het team bepaalt vervolgens weer wat er met de middelen wordt gedaan. Inmiddels staat de besteding van de werkdrukmiddelen opgenomen als onderdeel van het werkverdelingsplan, zie art. 2.2 lid 7 cao PO in het nieuwe hoofdstuk 2 per 1 augustus 2019.

Trefwoorden